تائید
فروش مسکونیآپارتمان70 متر کلید نخورده نوساز/ فول / فردوس

70 متر کلید نخورده نوساز/ فول / فردوس

3 روز پیش در کوی فردوس

متراژ
70
ساخت
1405
اتاق
1
قیمت کل
‏20,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏292,857,000 تومان
طبقه
5
⚡⚡کم واحد⚡⚡

✔️ متراژ 85 و 68 و 55 متر موجود

✅ 1 خواب
✅ فول امکانات
✅ نورگیر
✅ نما مدرن
✅ دسترسی سریع به امکانات محله

✅ نوساز و کلید نخورده بقیمت

▪️جهت هماهنگی وبازدید با من در تماس باشید▪️

⚜️ارادتمند شما هادیان⚜️