تائید
فروش مسکونیخانه و ویلا700متر باغچه در گیلاوند

700متر باغچه در گیلاوند

2 هفته پیش در گیلاوند

متراژ
50
ساخت
1396
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
دارد
متراژ زمین
700
قیمت کل
‏28,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏40,000,000 تومان
با مشاورین املاک نوین سازه

داراے 700متر زمین ویلایے
سند شش دانگے تک برگ سبز
سهمیہ آب کشاورزے

بناے 50مترے
داراے انشعابات

منطقہ زیر نظر شهردارے هست
تا 450متر مجوز ساخت تعلق میگیرد

محیط کاملا باغے و ویلایے و برند هستش
آسفالت تا در ملک
اطراف ساختہ شده و امن

موارد باغ و باغچہ موجود دارم
به من زنگ بزن تا فایل هاے مختلف با لوکیشن هاے خاص رو بهت معرفے کنم .