ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
70متر/2خواب+ پارکینگ سندی+ سند تکبرگ
70متر/2خواب+ پارکینگ سندی+ سند تکبرگ
8 ساعت پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1396
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
5,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
75,714,000 تومان
طبقه
2
توضیحات
⏪️⏪️دپارتمان بزرگ کادوس⏩️⏩️
⭕️با سلام الماسی هستم ⭕️
مشخصات ملک :
▪︎ 70متری ▪︎ سالن نورگیر خوش چیدمان
▪︎ دوخوابه تخت خور ▪︎ انباری سندی و پارکینگ سندی
▪︎ مشاعات بی نظیر
سند تک برگ رسمی عرصه و عیان ✔️
قابلیت دریافت وام تا 880به عهده کارگذار ما✔️
قابلیت رهن ملک به عهده تیم ما✔️
ما اینجا از اولین بازدید تا روز سند در کنارتیم✅️
پاسخگویی 24 ساعته☎️
«« مشاور الماسی »»
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت