تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر/2خوابه/قائمیه/مجتمع جانبازان

70متر/2خوابه/قائمیه/مجتمع جانبازان

16 ساعت پیش در شهرک قائمیه

متراژ
70
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
دارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏2,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏42,142,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد کل طبقات
4
⭐️هوالرزاق⭐️

⭐️70متر دوخوابه طبقه همکف
⭐️ دارای تراس
⭐️300 در رهن مستاجر تا اخر خرداد
⭐️کلا 12 واحد
⭐️دارای سند تک برگ
⭐️فایلهای مشابه موجود است
⭐️300 در رهن مستاجر تا اخر خرداد1405
⭐️املاک علیرصا
⭐️مساور خانم فرخی
⭐️ادرس املاک اسلامشهر شهرک قائمیه