ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
70متر ایران زمین جنوبی فول دوخواب ط اول
70متر ایران زمین جنوبی فول دوخواب ط اول
11 ماه پیش در پونک
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
70
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
9٬200٬000٬000 تومان
قیمت هر متر
131٬428٬000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
بنام ایزد یکتا
❎️املاک❎️
✔️لوکیشن عالی
✔️محل دنج
✔️آماده تخلیه در اواخر خرداد
✔️سند آماده انتقال
✔️70 متر دوخواب
✔️0 تا 100 بازسازی شده
✅️(نقاشی ، شیرآلات ، کچبری ، کف ، سرویس بهداشتی ، نورپردازی ، لوله ها و . . .)✅️
✔️سالن بدون پرتی برای هرگونه چیدمان
✔️دو خواب بزرگ بهمراه کمد دیواری
آشپزخانه شیک جادار ام دی اف شرکتی
✔️پارکینگ سندی
✔️انباری سندی
✔️بالکن مناسب
✔️طبقه اول
✔️کلا 4ط2واحدی
✔️سرویس بهداشتی کامل
✔️مشاعات در حد نوساز
✔️نما گرانیت زیبا
☑️مشاور شما : شالی☑️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
آژانس 2020
مشاهده پروفایل
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت