ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
70متر/دوخواب/خوش نقشه/سند شخصی
70متر/دوخواب/خوش نقشه/سند شخصی
2 روز پیش در قریشی
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
68
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
7,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
105,882,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
3
✨️ به نام خالق هستی
⚠️فرصتی استثنایی ⚠️
واحد فوق در شهرک اندیشه واقع میباشد
• 68متری
• 2خواب استاندارد با کمد دیواری های بزرگ
• کاملا غرق نور روبه نما
• کم واحد
• تراس قابل چیدمان
• دیزاین اروپایی شیک
⚜️فول امکانات⚜️
پارکینگ و انباری سندی
مبلغ 900 میلیون رهن واحدمیباشد
بازدید با هماهنگی قبلی بلامانع میباشد
واحد های مشابه موجود است
تماس بگیرید
مشاور تخصصی منطقه
" مولوی "
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
دفتر فروش مستقیم بنیتا پالاس پریماه پالاس
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت