تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر.دوخوابه.فول امکانات.تمیز و بازسازی

70متر.دوخوابه.فول امکانات.تمیز و بازسازی

1 روز پیش در جهاد

متراژ
70
ساخت
1394
قیمت کل
‏21,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏302,142,000 تومان
طبقه
3
با سلام ایمان هستم کارشناس فروش املاک مجموعه ملک آرا

فروش آپارتمان
70 متر
دوخوابه
خوش نقشه
تمیز و عالی
لوکیشن خوب
فول امکانات (پارکینگ . انباری . اسانسور )
بهترین طبقه
نمای زیبا و فوق العاده
دسترسی های عالی
ساختمان دنج و خلوت
ساکنین خوب
تخلیه

ایمان کارشناس فروش املاک مجموعه ملک آرا با فایلینگ قوی و با تیم قرارداد نویسی مجرب و حقوقی در تهران

کارشناس و مشاور شما : ایمان
پاسخگویی از 8 صبح الی 8 شب