تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متر/ فول امکانات/روبه افتاب/تراورتن/اباذر

70متر/ فول امکانات/روبه افتاب/تراورتن/اباذر

1 روز پیش در اباذر

متراژ
70
ساخت
1397
قیمت کل
‏20,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏298,571,000 تومان
طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
آپارتمان 70متری
2خواب خوش نقشه
نما و مشاعات تراورتن
پارکینگ سندی، آسانسور، انباری ،بالکن
5طبقه 4واحدی در مجموع 20 واحد طبقه سوم
بهترین لوکیشن منطقه 5
سالن مربع و خوش نقشه

برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید
مشاور تخصصی منطقه
مظاهری