تائید
فروش اداری و تجاریمغازه و غرفه70متر مغازه تجاری رِیس سجاد لوکیشن فوق العاده

70متر مغازه تجاری رِیس سجاد لوکیشن فوق العاده

2 هفته پیش در بلوار سجاد

متراژ
70
ساخت
1404
اتاق
بدون اتاق
قیمت کل
‏17,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏252,857,000 تومان
✨ حاشیه رِیس سجاد ✨

✅ فروش فوری
✅ مغازه تجاری
✅ 29 متر همکف
✅ 29 متر زیر زمین
✅ 12 متر تراس

☎️ کارشناس خرید و فروش مرتضی زاده املاک باران .