تائید
فروش مسکونیآپارتمان70مترنوساز،کرمان،مجیدیه،گلبرگ،صیاد

70مترنوساز،کرمان،مجیدیه،گلبرگ،صیاد

3 روز پیش در لشکر

متراژ
70
ساخت
1404
انباری
ندارد
قیمت کل
‏12,250,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏175,000,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
5
_______________هوالرزاق _______________

بنام خدا

آپارتمان 70متر تک واحدی

فول امکانات
دارای پارکینگ و آسانسور و بالکن

خوش نقشه 3 طرف نورگیر
پلان بی نقص

لوکیشن بینظیر

قابلیت رهن تا 1/500

دسترسی عالی به مترو صیاد و سبلان و اتوبان امام علی و صیاد شیرازی

___________ املاک احسان ____________

مشاور و همراه شما رحمانی

آدرس دفتر : میدان سبلان ابتدای گلبرگ غربی ابتدای خیابان حیدری پلاک 432