تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متری غفاری تک واحدی

70متری غفاری تک واحدی

1 روز پیش در مخصوص

متراژ
70
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,000,000 تومان
طبقه
زیرهمکف
تعداد واحد در طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
تعداد کل طبقات
4
⭐برای خرید ملک امروزبهترازفرداست⭐
⏪آدرس دفتر محبوب مجاز شرقی پ93نبش کوچه تبریزی املاک آسایش
⏪مشاوره وثبت قرارداد باکادری مجرب با30 سال سابقه درخشان درمنطقه 10و11
⏪زیرنظر کارشناس حقوقی وبازرس اتحادیه
⁉️بهترین فرصت برای سرمایه گزاری وخرید ،فرصتی که تکرار نمیشود⁉️‼️
↙️مشاوره وبازدید خرید وفروش رهن واجاره وگرفتن وام ومفاصاحساب وپایان کارآپارتمان درکمترین زمان ممکن را به مابسپارید

↙️فروش آپارتمان 70متری زیر همکف
✔سن بنا1384
✓تک واحدی
✔تعداد طبقات 4
✔طبقه 1-
✔تعدادخواب2

✔شخصی ساز با بهترین متریال

⬅️بهترین آپارتمان های نوساز وپیش فروش را ازمابخواهید با بهترین قیمت

↙️فایل مشابه موجود میباشدبانسبت به بودجه شما
80و90 و100و110و..... متری نوساز

⏪قدم به قدم درکنارتان هستیم تا پای سندماشعار نمی دهیم عمل میکنیم ❤

⬅️برای وقت یکدیگرارزش قائل بشویم❗ بهترین ها رو شما انتخاب میکنید مافقط معرف هستیم‼️
مشاورشمادریک انتخاب خوب صالح‼️‼️