تائید
فروش مسکونیآپارتمان70متری/پارکینگ سندی/شمالی نما/شاخه اصلی/آزادی

70متری/پارکینگ سندی/شمالی نما/شاخه اصلی/آزادی

1 روز پیش در فردیس

متراژ
70
ساخت
1391
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,880,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏69,714,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
3
درود بر شما

واحد به متراژ 70 متر
سالن خوش چیدمان و مربع
2 اتاق خواب استاندارد
آشپزخانه کابینت های گلاس
-شمالی روبه نما
نما و مشاعات سنگ
کم واحد (9واحدی)
دارای قدرالسهم بالا
طبقه سوم پله ها با ارتفاع کم .
دسترسی عالی به جاده ملارد و شاخه اصلی فردیس

قابلیت اخذ وام تا یک میلیارد و هشتاد
و به ازای هر فرزند زیر 20سال 200میلیون تومان

دارای مستاجر تا آخر تابستان مبلغ رهن از مبلغ کل کم میشود

برای بازدید تماس بگیرید .

گروه مهندسین و مشاورین دپارتمان راش

فردیس فلکه سوم کوچه 28شرقی جدید (آتشنشانی) ساختمان رضوی طبقه سوم واحد 6