تائید
فروش مسکونیآپارتمان71 متر 2 خ رو به آفتاب فول بازسازی

71 متر 2 خ رو به آفتاب فول بازسازی

1 هفته پیش در میرداماد

متراژ
71
ساخت
1390
قیمت کل
‏25,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏352,112,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
☑️ با سلام و احترام

♦️آپارتمان71 متری 2 خوابه
♦️طبقه 3

☑️ مشاور شما : افشار