تائید
فروش مسکونیآپارتمان(71 متر) با عینک دودی وارد شوید

(71 متر) با عینک دودی وارد شوید

14 ساعت پیش در المهدی

متراژ
71
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏14,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏208,450,000 تومان
طبقه
4
این آپارتمان 71 متری به طور عجیبی نمونه دیگری در منطقه 5 ندارد.
پنجره سالن و آشپزخانه و هر دو اتاق خواب رو به فضای سبز و نمایی زیبا از تهران عزیزم باز میشود.
نقشه به قدری خوش چیدمان هست که شما را هر چند ماه مجبور به تغییر دکوراسیون میکند.
(پارکینگ و انباری سندی)
و در آخر دسترسی شما به بزرگراه نیایش فقط 2 دقیقه میباشد.
(منتظر صدای گرمتان هستم )
همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز بازدید آزاد میباشد.