ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
71 متر دو خواب/خاص بودن برازنده شماس/سند دار
71 متر دو خواب/خاص بودن برازنده شماس/سند دار
3 ساعت پیش در فردیس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
71
ساخت
1402
قیمت کل
5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
77,464,000 تومان
طبقه
1
✓ به نام خدا ✓
مشخصات ملک:
سند تک برگ
طبقه اول
آسانسور
پارکینگ اختصاصی
کلا 8 واحد
طراحی داخلی مدرن و پلان کاربردی
فرصت عالی برای سرمایه گذاری پرسود و سکونت
امکان دریافت وام تا 1/200
قابلیت رهن تا 900
خانم دیبا هستم
مشاور شما در امور ملکی
فایل های مشابه موجود می باشد . کافیست تماس بگیرید و نقدینگی خود را اعلام کنید
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
4 دیواری
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت