ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
71متر دو خواب/مخصوص خاص پسندان/
71متر دو خواب/مخصوص خاص پسندان/
23 ساعت پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
71
ساخت
1390
قیمت کل
5,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
83,098,000 تومان
طبقه
1
تعداد کل طبقات
3
به نام خالق زیبایی ها
سلام (سلیمی) هستم مشاور املاک
✨جایی که دوست داری خرید کن
اینجا رویاها به خانه می رسد ،
،71 فول دیزاین
تا دیر نشده با من تماس بگیرید (سلیمی)
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت