تائید
فروش مسکونیآپارتمان71متر زندگی/فول امکانات

71متر زندگی/فول امکانات

14 ساعت پیش در کهریزک

متراژ
71
ساخت
1403
قیمت کل
‏4,047,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏57,000,000 تومان
طبقه
2
⭕️به نام خدا⭕️

⚜️ آژانس و املاک پارسیان⚜️
✨️سرکار خانم راد هستم مشاور و راهنمای شما ✨️

➖️ تخصصی ما همین منطقه ست؛فایل های متنوع در لوکیشن های مختلف کهریزک

➖️پیش فروش و آماده➖️

➖️71متری
➖️دوخواب
➖️سالن نورگیر
➖️نوساز و کلید نخورده
➖️پارکینگ
➖️انباری
➖️آسانسور
➖️مشاعات تمیز و مرتب
➖️سند در دست اقدام می باشد(پایانکار داره)

️دسترسی عالی به مراکز مترو و اتوبان
️دسترسی عالی به مراکز اداری و تمام شعبات بانکی
️دسترسی عالی به مراکز خرید درمانی و رفاهی
➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️➖️

⭕️دوست عزیز با هر نقدینگی و سلیقه شما موجوده فقط کافیه تماس بگیرید⭕️

☎️پاسخگویی از ساعت 10صب الی 24☎️