تائید
فروش مسکونیآپارتمان71متر طبقه همکف تکواحدی تاپ لوکیشن دروس شخصی

71متر طبقه همکف تکواحدی تاپ لوکیشن دروس شخصی

1 هفته پیش در دروس

متراژ
71
ساخت
1381
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
ندارد
قیمت کل
‏20,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏281,690,000 تومان
طبقه ی همکف
به متراژ 71 متر
قیمت ارزنده در مارکت روز …