تائید
فروش مسکونیآپارتمان71متر / فول/ بدون مشابه/ فردوس/ سازمان برنامه

71متر / فول/ بدون مشابه/ فردوس/ سازمان برنامه

1 روز پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
71
ساخت
1383
قیمت کل
‏16,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏229,577,000 تومان
طبقه
5
(((((((((املاک بزرگ پایتخت)))))))))

⚜️یک واحد بدون مشابه قیمتی⚜️

✔️71متر 2خواب فول امکانات
✔️ پارکینگ
✔️ انباری
✔️ آسانسور
✔️ مشاعات استثنایی
✔️نور نقشه استثنایی مربع بدون پرتی
_____________________________________________
لوکیشن عالی منطقه فردوس
مالک فروشنده صدرصد میباشد
تخفیف عالی فقط پای معامله

مشاور شما در منطقه فردوس
هدایتی

️ املاک بزرگ پایتخت️