تائید
فروش مسکونیآپارتمان72 متر تراورتن فول امکانات

72 متر تراورتن فول امکانات

1 روز پیش در سازمان برنامه جنوبی

متراژ
72
ساخت
1394
قیمت کل
‏18,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏252,777,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
آخرین بازدید خود را با ما همراه شوید

✅72 متر
✅دو خواب
✅پارکینگ+آسانسور+انباری
✅طبقه 4
✅سالن پرده خور
✅نما تراورتن
✅مشاعات عالی

⭕تاپ لوکیشن
⭕سند تک برگ و آماده انتقال
⭕فروشنده واقعی
⭕دسترسی عالی به تمام مراکز خرید منطقه5

برای دریافت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.