تائید
فروش مسکونیآپارتمان72 متر /دو خواب تخت خور/ پارکینگ سندی/ قائمیه

72 متر /دو خواب تخت خور/ پارکینگ سندی/ قائمیه

16 ساعت پیش در شهرک قائمیه

متراژ
72
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,100,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏43,055,000 تومان
طبقه
2
⚜ املاک بزرگ A D A K⚜

♻️موردی خاص برای سلیقه های خاص

♻️ بهترین طبقه ساختمان
___________________________________________
✅مشخصات
☑《 4 طبقه 3 واحدی طبقه 2 》
☑ 《 پارکینگ ،انباری ، تراس 》
☑《بسیار بسیار  خوش نقش و نور 》
☑ هیئت مدیره عالی و پیگیر
☑ نگهبانی شبانه روزی
☑ نظافت ماهانه مشاعات
___________________________________________
✅مدارک
☑ سند آماده انتقال
☑ با وام موافقت نمیشود
☑ قابلیت رهن تا 500 میلیون
___________________________________________
⚜کارشناس امور فنی و حقوقی ملک ⚜

⚜ جناب میرزائی ⚜

با مدیریت فرشاد ایمانی

آدرس دفتر شهرک قائمیه انتهای کوچه 43 خیابان باغستان نبش فرهنگ دوم املاک بزرگ آداک

☎️ساعت پاسخگویی 10 صبح الی 21 شب