تائید
فروش مسکونیآپارتمان72 متر دوبلکس/تک واحدی / بافت قائمیه / حیاط دار

72 متر دوبلکس/تک واحدی / بافت قائمیه / حیاط دار

1 هفته پیش در شهرک قائمیه

متراژ
72
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,700,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,277,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بنام خدا...

⚜️ دپارتمان املاک بزرگ علیرضا ⚜️

❗️ما مسیر تحقق اهداف ملکی شما را هموار میکنیم❗️

_________________ . . . __________________

⚜️ واحد 72 متری تک واحدی در بهترین محدوده شهرک قائمیه / دو طبقه روی هم / ساختمان کلن 3 طبقه تک واحدی

⭕️ سند تک برگ شش دانگ ؛ عرصه و اعیان و آماده برای انتقال

⭕️ نورگیر عالی و خوش نقشه ؛ کف سرامیک ؛ کابینت ام دی اف ؛ گاز رومیزی ؛ هود ؛ آیفون تصویری و انباری

⭕️ 40 متر حیاط اختصاصی داریم

♻️ با ملک ویلایی و کلنگی هم تهاتر داریم ، ماب التفاوت نقدن پرداخت میشود

⚜️ تخفیف دارد

〽️املاک علیرضا سر کوچه 17 قائمیه

ارادتمند : مهدی قنبری