تائید
فروش مسکونیآپارتمان72 متر دوخواب طوس

72 متر دوخواب طوس

5 ساعت پیش در جیحون

متراژ
72
ساخت
1387
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏9,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏129,166,000 تومان
طبقه
2
لطفا املاک تماس نگیرد
72 متر

مهندس توحیدی