تائید
فروش مسکونیآپارتمان72 متری پارکینگ اختصاصی معلم

72 متری پارکینگ اختصاصی معلم

2 هفته پیش در معلم

متراژ
72
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,470,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,972,000 تومان
تعداد کل طبقات
3
72 متری دوخواب با پارکینگ اختصاصی در معلم

آشپزخانه کابینت جنس MDF

پذیرایی نورگیر و مربع با قابلیت چیدمان

2 خواب دارای کمد دیواری با فضای تخت دو خواب

سرویس ها مجزا

✅️ پارکینگ اختصاصی با انباری

املاک سازندگان امروز و فردا
مشاور امیر اشرافی