تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متر l لوکس l دوخواب l دارای وام

72متر l لوکس l دوخواب l دارای وام

2 هفته پیش در سهند

متراژ
72
ساخت
1390
قیمت کل
‏3,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏52,777,000 تومان
طبقه
5
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
⚜️آژانس املاک کیهان⚜️

✅ با حداقل مبلغ نقدینگی در شهر سهند صاحب خانه شوید ✅
✅ شفافیت در قیمت، صداقت در معامله؛ تضمین املاک کیهان.✅

—————————————————————
⚜️ مشخصات ملک ⚜️
✔️ نوع ملک: مجتمع
✔️ موقعیت: فاز 1 شهر سهند،آفتاب2
✔️سند تک برگی شش دانگ عرصه و اعیان
✔️ متراژ: 72متر
✔️ تعداد خواب: 2خوابه
✔️ طبقه: 5
✔️ امکانات و مزیت ها: بهترین لوکیشن شهر سهند
✔️ وضعیت پارکینگ / انباری / آسانسور: دارای پارکینگ، انباری و آسانسور
—————————————————————
⚜️شرایط خرید نقدی و اقساطی⚜️
مبلغ کل نقدی = 3800 سه میلیارد و هشتصد میلیون

—————————————————————
✅ واحد شما را به قیمت مناسب در شهر سهند خریداریم ✅

کد آگهی: 1029