تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متر دوخوابه طبقه چهارم/بازسازی شده/حاجی پور

72متر دوخوابه طبقه چهارم/بازسازی شده/حاجی پور

2 روز پیش در دبستان

متراژ
72
ساخت
1386
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏122,222,000 تومان
طبقه
4
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✔موقعیت بسیار مناسب برای سکونت در
✔بهترین خیابان و کوچه مجیدیه جنوبی
✔گذر10 متری _ پهن و خلوت

72متر دوخوابه
طبقه سوم سندی
چهارم رویتی

انباری سندی و تراس

✅بسیار خوش نقشه / سالن پرده خور
✅بدون پرتی و نقص / بازسازی کامل شده
✅اتاقها تخت دونفر خور و دارای کمددیواری

قابلیت دریافت رهن 800میلیون حداقل
قابلیت دریافت وام مسکن1280 میلیارد

کارشناس فروش: مولایی