ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
72متر/فول/کلیدنخورده/نور گیر آکواریوم/تکواحدی
72متر/فول/کلیدنخورده/نور گیر آکواریوم/تکواحدی
1 روز پیش در سلسبیل
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
72
ساخت
1405
قیمت کل
12,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
175,000,000 تومان
طبقه
4
تعداد کل طبقات
4
به نام خدا
⚡️املاک بزرگ درویش⚡️
همیشه با خدا معامله کن
✅️72متر/خوش نقشه/سالن پرده خور
✅️2خواب/تخت خور/کمد دیواری
✅️مشاعات فول
✅️آسانسور ایتالیایی 4نفره واقعی
✅️بارکینگ غیر مزاحم
✅️انباری/بالکن
✅️تک واحدی ط4
✅️ نور آکواریوم تا ساعت 7 لامپ نمیخواد
✅️گذر عالی/سازنده بنام/متریال برند
✅️کلید در اختیار✅️
مالک سند زیر بغل آماده فروش
مشاور شما در زمینه امور ملکی:عادلخانی
☎️تا12شب پاسخگو شمام☎️
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت