تائید
فروش مسکونیآپارتمان72متردوخوابه پارکینگ، انباری،آسانسور

72متردوخوابه پارکینگ، انباری،آسانسور

2 روز پیش در جوادیه تهرانپارس

متراژ
72
ساخت
1396
قیمت کل
‏11,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏155,555,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
4

✅️دسترسی به مترو ومرکزخرید

✅️5دقیقه تامتروفرهنگسرا

✅️اتاق تخت خور

✅️قابلیت رهن تا 1میلیارد تومان

✅️سندتک برگ

✅️فایل های مشابه موجود میباشد

مشاورخریدوفروش : آقای علیرضا هدایتی