تائید
فروش مسکونیآپارتمان73 متر/8 ساله/دور تا دور پنجره/شاهین

73 متر/8 ساله/دور تا دور پنجره/شاهین

19 ساعت پیش در شاهین

متراژ
73
ساخت
1396
قیمت کل
‏20,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏282,876,000 تومان
طبقه
4
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
5
فایل شخصی
همکار و دلال تماس نگیره
فوری فروشی

73 متر سالن پرده خور
غرق نور
2 خواب استاندارد تخت دو نفره جا میشه

دارای تمامی امکانات
کل ساختمان 8 واحد
ساختمان 3 نبش

نما و مشاعات استثنایی
بدون مشابه

لوکیشن دنج و خلوت
بدون دیوار مشترک

مالک فروشنده قطعی
پرداختیه خوب تخفیف خوب

قابلیت رهن تا مبلغ 1/800