تائید
فروش مسکونیآپارتمان73 متری/تک واحدی/طبقه اول/فول

73 متری/تک واحدی/طبقه اول/فول

1 هفته پیش در کوی امیرالمومنین

متراژ
73
ساخت
1404
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏47,260,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با عرض سلام خدمت شما

❇️با توکل بر خداوند بزرگ و منان❇️
⚜️یک واحد آپارتمان در عبدالمطلب منصوری با 73 متر بنا طبقه اول با مشخصات زیر به فروش میرسد

⚡مشخصات کلیدی:
⚜️⚜️تک واحدی
⚜️⚜️کمد دیواری
⚜️⚜️اتاق و تخت بچه
⚜️⚜️2 خواب زیبا

⚡مشخصات رفاهی:
⚜️⚜️کف پوش/سرامیک
⚜️⚜️MDF/کولر/آیفون تصویری
⚜️⚜️طبقه اول
⚜️⚜️مناسب جهیزیه

✳️❇️املاک پارسا نشان اعتماد❇️✳️