تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متر/1خوابه/سندتک برگ/هشت متری شورا

73متر/1خوابه/سندتک برگ/هشت متری شورا

1 هفته پیش در شهر قدس

متراژ
73
ساخت
1382
اتاق
1
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏4,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏65,068,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✅گروه مشاورین مسکن کیان✅
✅اولین دپارتمان املاک در شهر قدی✅

➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
✅73متر با بهترین نقشه مهندسی بدون یک سانت پرتی

✅◀️ دارای سند تک برگ▶️✅

لوکیشن در بهترین منطقه خیابان هشت متری شورا

♦️1خواب
♦️رو به نما
♦️واحد نورگیر و دلنشین
♦️ویلایی
♦️سند تک برگ
♦️زیر قیمت منطقه
♦️مالک فروشنده واقعی
♦️تخفیف پای قراداد
بازدید = 1000٪ خرید
➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖➖
فروش واحد های خود را در کمترین زمان و بهترین قیمت با یک تماس به ما بسپارید...
مشاور شما در یک خرید موفق= خانم محمودی
مشاور؛خانم محمودی