تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متر 2خ/شهرک باقری/فول بازسازی/سند تگبرگ

73متر 2خ/شهرک باقری/فول بازسازی/سند تگبرگ

1 هفته پیش در شهرک شهید باقری

متراژ
73
ساخت
1385
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏10,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏141,095,000 تومان
طبقه
همکف
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
4
به نام خداوند روزی رسان

73متر 2خواب
جنوبی نورگیر
پارکینگ محوطه خصوصی
لوکیشن دنج شهرک باقری
700میلیون در رهن مستاجر از مبلغ کل کسر میگردد

اولویت بازدید خریداران با شرایط پرداخت نقد

دپارتمان حقوقی آسمان هوم
کارشناس منطقه : نیما