تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متر تراورتن بلوار اباذر فول امکانات ژورنالی

73متر تراورتن بلوار اباذر فول امکانات ژورنالی

1 هفته پیش در حسن آباد شمالی

متراژ
73
ساخت
1393
قیمت کل
‏20,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏280,821,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚜️کارشناس تخصصی املاک آرمان⚜️

⚜️صفر تا صد واحد نوسازی و دیزاین شده با بهترین متریال⚜️

پارکینگ انباری اسانسور تراس
روبه افتاب
قلب بلوار اباذر
دسترسی عالی فرعی مشجر
2خواب بزرگ استاندارد
سند تک برگ اماده انتقال

((فایل کاملا شخصی))

کلید نزد خودم، بازدید آزاد

✔️همین الان تماس بگیرید!!!