ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
73متر راه مستقل خوش نقشه بدون بالاسری باپارکینگ
73متر راه مستقل خوش نقشه بدون بالاسری باپارکینگ
4 روز پیش در آستانه اشرفیه
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
73
ساخت
1397
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
4,300,000,000 تومان
قیمت هر متر
58,904,000 تومان
طبقه
1
وضعیت واحد
بازسازی نشده
✦ دانش مسکن✦
مشاور تخصصی خرید و فروش ملک
یک واحد خوش نقشه و دنج با موقعیت آرام
روستای سرسبز پنجاه، کمربندی لاهیجان
✅ راه مستقل
✅ 73 متر
✅ پارکینگ اختصاصی
✅ انباری اختصاصی
✅ نقشه عالی
✅ نورگیر خوب
✅ سند تک برگ
✅ موقعیت مکانی دنج و آرام
واحدی خوش نقشه و کاربردی با متراژ مناسب، نورگیر خوب و موقعیت آرام؛ انتخابی مناسب برای سکونت و زندگی راحت در محیطی دنج.
برای بازدید و اطلاعات بیشتر:
نیما دانش
آستانه اشرفیه، فاز اول، بلوار امام حسین
دانش مسکن
خرید ملک یک معامله نیست؛ آغاز یک فصل تازه از زندگی است.
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت