تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متر+سالن پرده خور+پارکینگ+آسانسور+فاز1اندیشه

73متر+سالن پرده خور+پارکینگ+آسانسور+فاز1اندیشه

6 ساعت پیش در شهرک المهدی

متراژ
73
ساخت
1400
قیمت کل
‏5,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏75,342,000 تومان
طبقه
3
به نام خداوندرنگین کمان

سنا کشمرزی هستم دوست و همراه شما در اسپیناس شعبه مرکزی

✅خرید از شما تضمین سود از ما
قوی ترین فایلینگ منطقه(همه میگن ما ثابت میکنیم،کافیه تماس بگیرید)
✅ارائه به قیمت ترین فایل های منطقه
فاز1 اندیشه بورس سرمایه گذاری وامن ترین منطقه برای سکونت
✅سندتکبرگ،عرصه عیان(اولین واریزی شما بعداز استعلام کتبی از دفترخونه)
صفر تاصد کارهای وام و رهن به عهده تیم بزرگ اسپیناس می باشد
✅من به هرقیمتی مشتریو نمیکشونم دفتر،اگه از مشاوره و بازدیدهای الکی خسته شدی به من زنگ بزن پشت تلفن کارتو راه میندازم
لطفا برای وقت همدیگه ارزش قائل باشیم

✅من خانم سناکشمرزی کنارتم تا اون واحدی که دلت میخوادو بخری

درسته امروز گرونه ولی از هفته بعد ارزونتره

دپارتماس اسپیناس شعبه مرکزی انتهای شاهدشرقی پ16