تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متر /فلکه دوم مقداد /فول امکانات

73متر /فلکه دوم مقداد /فول امکانات

1 هفته پیش در پرستار

متراژ
73
ساخت
1388
قیمت کل
‏13,450,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏184,246,000 تومان
طبقه
4
کمد دیواری جادار

قابلیت رهن تا 1/600میلیارد✅

بهترین فرصت برای خرید وسرمایه گذاری⚜️⚜️⚜️

کارشناس فروش:علیرضا پیرایش
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .

املاک‌ خسروی خ ششم نیروی هوایی مدیریت مهندس خسروی