تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متر/فول بازسازی/دو بر نور/پردیس

73متر/فول بازسازی/دو بر نور/پردیس

1 هفته پیش در همدان

متراژ
73
ساخت
1387
قیمت کل
‏8,650,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏118,493,000 تومان
طبقه
2
وضعیت واحد
بازسازی نشده
▫️اگه چند وقته دنبال یه واحد بودی که بدون هزینه کردن بری داخلش زندگی کنی این آگهی رو از دست نده ▫️

✔️87متر خوش نقشه و بدون زره ای پرتی

✔️دو خواب با نور مستقیم

✔️یه واحد شیک که تازه بازسازی شده

✔️ کابینت ها تماما mdf ؛:کاغذ دیواری های خارجی

✔️تهویه عالی و مناسب

✔️در بهترین لوکیشن منطقه

✔️ پذیرایی و اتاق خواب نور مستقیم

✔️ پارکینگ که خیال شما رو از بابت پارک ماشین راحت می کنه

❗ فروشنده واقعی ❗

☎️ بنده زهره وند هستم برای بازدید این واحد زیبا همین حالا تماس بگیرید ☎️