تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متر/فول/کم سن/اکازیون/شهران شمالی

73متر/فول/کم سن/اکازیون/شهران شمالی

1 هفته پیش در شهران شمالی

متراژ
73
ساخت
1398
اتاق
1
قیمت کل
‏15,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏208,219,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
3
تعداد کل طبقات
5
⚜️⚜️⚜️تک الماسی در منطقه شهران⚜️⚜️⚜️

❇️واقع در تاپ لوکیشن منطقه

❇️فول امکانات در ساختمانی کم سن

❇️سالن بزرگ با قابلیت چیدمان به هر سلیقه

❇️خواب استاندارد با کمد دیواری های فراوان

❇️مشاعات لوکس / سرایداری 24 ساعته

‼️قیمتی فوق العاده برای این واحد استثنائی‼️

◀️جهت کسب اطلاعات بیشتر و معرفی واحدهای مشابه با ما در ارتباط باشید▶️

مشاور امور ملکی شما(سروش)☎️