ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
73متر/لاکچری و خاص پسند/پرده خور/سندتکبرگ/پارکینگ
73متر/لاکچری و خاص پسند/پرده خور/سندتکبرگ/پارکینگ
5 ساعت پیش در فاز 1
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
73
ساخت
1402
قیمت کل
6,200,000,000 تومان
قیمت هر متر
84,931,000 تومان
طبقه
1
⭐️دپارتمان باما24 با بیشترین فایلینگ در خدمت شماست⭐️
♻️مناسب سرمایه گذاری و سکونت
♻️سندتکبرگ عرصه و عیان
♻️حوضه ثبتی تهران با کد 021
اطلاعات واحد:
✴️73متر
✴️سندتکبرگ
✴️سالن پرده خور
✴️دوخواب
✴️پارکینگ
✴️انباری و بالکن
✴️رو به نما و نورگیر
این یک نمونه از فایل های ماست✔️
با توجه یه سلیقه و بودجه شما فایل معرفی میکنیم✔️
بازدید همه روزه حتی روز های تعطیل✔️
پاسخگویی 24 ساعته☎️
❗️مشاور و همراه شما تا خانه دار شدن خانم حیدری❗️
لطفاً هرگونه مشکل یا نقص مرتبط با آگهی را گزارش دهید
گزارش آگهی
یاداشت من
یادداشت تنها برای شما قابل دیدن است .
املاک باما ٢۴ شعبه دپارتمان
مشاهده پروفایل
لیست مشاورها
لیست اگهی ها
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت