تائید

73متر نوساز

7 ساعت پیش در سلسبیل

متراژ
73
ساخت
1404
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏9,150,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏125,342,000 تومان
طبقه
1
✨ابر سازه ای با متریال اروپایی✨

فرصتی استثنایی برای خرید یک واحد اپارتمان اوکازیون و فول امکانات با شرایطی تکرار نشدنی در بهترین لوکیشن منطقه

زیر قیمت بدون مشابه

✅یکساله✅

✅72متر ژورنالی

✔️✔️ ✔️ لوکیشن ✔️✔️✔️

✅سالن قابل چیدمان فوق العاده خوش نقشه

✔️✔️✔️سالن بزرگ یکدست ✔️✔️✔️

✅نقشه بدون پرتی

✅خواب ها بزرگ نورگیر

✅اتاق هابزرگ استاندارد+کمد دیواری بزرگ عمیق

✅ مبلغ 900ملیون در رهن مستاجر میباشد

ساختمان آرام با همسایگان فرهیخته

✅تو این بازار مشابهشو پیدا نمیکنی

✅کارشناسی قیمت گذاری ملک شما توسط کارشناسان مجرب منطقه

برای اطلاعات تکمیلی فقط تماس بگیرید

کارشناس خبره ملک :
نیما نخعی

⛔⛔با احترام کمسیون 1درصد ⛔⛔