تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متری 1خواب برج دامون ساحلی

73متری 1خواب برج دامون ساحلی

2 هفته پیش در کیش

متراژ
73
ساخت
1401
انباری
ندارد
قیمت کل
‏23,000,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏315,068,000 تومان
طبقه
بالاتر
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
تعداد کل طبقات
30
✨ برج دامون ساحلی انتخابی ایده آل برای شماست! ✨

ویژگی های برجسته این آپارتمان:
- بهترین طبقه
- موقعیت مکانی عالی، چند قدمی تا ساحل دامون! ⬇️
- بدون مشرف ،بدون هیچ مزاحمی! ❤️
- بالکنی استاندارد برای لذت بردن از هوای تازه و مناظر طبیعی! ☝️
- نقشه ای عالی که فضای داخلی را بهینه سازی می کند!
اگر به دنبال تجربه ای جدید و آرامش بخش در نزدیکی دریا هستید، اینجا مکان شماست!

برای بازدید و اطلاعات بیشتر با نیما زارع تماس بگیرید. موارد مشابه نیز موجود می باشد. ✔️

✨ شاد و ثروتمند باشید❤️