تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متری اکازیون غرق در نور چهاراه مخابرات

73متری اکازیون غرق در نور چهاراه مخابرات

1 هفته پیش در استاد یوسفی

متراژ
73
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏4,950,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏67,808,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
خرید واحد خودتان را به ما بسپارید.

✔️آپارتمان فوق 73 متری

ارادتمند شما:شبانی