تائید
فروش مسکونیآپارتمان73متری خانه سازی

73متری خانه سازی

1 ساعت پیش در اراک

متراژ
73
ساخت
1390
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏8,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏120,547,000 تومان
طبقه
5
تعداد کل طبقات
5
5طبقه دو واحدی طبقه 5
فضای پارک ماشین جلو مجتمع
برای اطلاعات بیشتر و بازدید به املاک ملکینو خیابان قیام روبه روی اداره صنعت معدن تجارت مراجعه فرمایید