تائید
فروش مسکونیآپارتمان74 متر 1 خواب*8 ساله*فرعی دنج*جردن

74 متر 1 خواب*8 ساله*فرعی دنج*جردن

6 ساعت پیش در امانیه

متراژ
74
ساخت
1395
اتاق
1
قیمت کل
‏28,900,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏390,540,000 تومان
طبقه
1
▪️(معاملات ملکی خود را به ما بسپارید)
▪️جردن - ولیعصر (پارک ملت)
▪️فرعی دنج و خلوت مسکونی نشین
▪️پیشنهاد ویژه
▪️74 متر 1 خواب
▪️8 ساله
♦️همین حالا تماس بگیرید
♦️24 ساعته پاسخگو شما عزیزان هستم
……………………………………………………………………………
مشاور قدیمی و فعال منطقه
احسانی