تائید
فروش مسکونیآپارتمان74 متر 2خواب * بافت اصلی * سند تک برگ

74 متر 2خواب * بافت اصلی * سند تک برگ

2 روز پیش در شهرک قائمیه

متراژ
75
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏3,990,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏53,200,000 تومان
طبقه
3
وضعیت واحد
بازسازی نشده
با ما صاحب بهترین ملک ها شوید)
⚡️فرصتی مناسب و استثنایی
________________________________________
⭐️ 75 متر 2خواب

سند تک برگ // پایان کار به روز
تنظیم قرارداد زیر نظر وکیل پایه یک دادگستری
_____________________________________
فرصتی مناسب برای خانه دار شدن شما
_____________________________________
✅️ازاینکه مارو انتخاب کردید سپاسگزاریم

موسی زاده