تائید
فروش مسکونیآپارتمان74 متر تک واحد معرکه

74 متر تک واحد معرکه

20 ساعت پیش در دهقان

متراژ
74
ساخت
1383
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏11,800,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏159,459,000 تومان
طبقه
1
تعداد واحد در طبقه
1
تعداد کل طبقات
4
74 متر تک واحد
طبقه اول (کلا 7 تا پله)
پارکینگ بدون مزاحم
انباری
تراس
حیاط مشرف(قابلیت اختصاصی)
دو خواب مناسب با کمد دیواری
نورگیر عالی
سالن خوش چیدمان
نقشه بی نظیر بدون 1 سانت پرتی
موقعیت مکانی فوق العاده با دسترسی های عالی به مراکز خرید،اتوبان امام علی ،خ پیروزی و ایستگاه مترو
* هزینه پارکینگ 500 میلیون جداگانه محاسبه میشود *
مشاور شما تا دفترخانه : باوفا