ویرایش تست
بستن
جهت استفاده از تمام امکانات سامانه وارد حساب کاربری خود شوید.
ورود / عضویت
0
0
0
آگهی جدید
0
تقاضای جدید
0
تیکت
0
یاد آوری
0
چت
0
آپارتمان
74 متر / دوخواب / بدون مشابه / امامزاده
74 متر / دوخواب / بدون مشابه / امامزاده
6 روز پیش در شهر قدس
کپی شد
اطلاعات تماس
چت
درخواست بازدید
متراژ
74
ساخت
1394
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
3,500,000,000 تومان
قیمت هر متر
47,297,000 تومان
طبقه
3
تعداد واحد در طبقه
تعداد کل طبقات
4
◾دارای انباری
◾قابلیت رهن تا مبلغ 500
◾بازدید = خرید
✅حافظ سرمایه شما هستیم
✅گرفتن بهترین قیمت برای شما
✅قرار داد حرفه ای
〽️همراه شما تاپیدا کردن ایده آل ترین واحد〽️
مشاور شما : عزیزی
ثبت امتیاز برای آگهی
پس از بررسی دقیق اطلاعات ملک، نظر خود را دربارهی مطابقت آگهی با واقعیت، عکسها، قیمتگذاری و سایر ویژگیها ثبت کنید تا به دیگران برای تصمیمگیری بهتر کمک کنید.
نحوه نمایش و جذابیت متن و عکس آگهی
مایلم نظر و امتیازم به صورت ناشناس ثبت شود.
ثبت