تائید
فروش مسکونیآپارتمان74 متر (شاخه اصلی، زیر قیمت)

74 متر (شاخه اصلی، زیر قیمت)

19 ساعت پیش در فردیس

متراژ
74
ساخت
1384
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏5,350,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏72,297,000 تومان
طبقه
1
《به نام خداوند رزاق》

☑️آپارتمان 74 متری
☑️سند تک برگ

✅️جهت دریافت اطلاعات بیشتر همین الان با من تماس بگیرید.
✅️مشاور شما: خانم شمسایی

__ املاک بزرگ تک __