تائید
فروش مسکونیآپارتمان74 متر / طبقه اول / دو خواب / بر بلوار بهشت

74 متر / طبقه اول / دو خواب / بر بلوار بهشت

17 ساعت پیش در بهارستان

متراژ
74
ساخت
1388
اتاق
2
آسانسور
ندارد
قیمت کل
‏3,750,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏50,675,000 تومان
طبقه
1
꧁꧂گروه ساختمانی ارگ꧁꧂

♕♕کارشناس و همراه شما: محمد صالحی♕♕

✅فروش سریع و مطمئن ملک تخصص ماست، فقط با یک تماس با من در کوتاهترین زمان ملک خود را به فروش برسانید.

کد:
✨74 متر، دو خواب
✨مجتمع بر بلوار بهشت با نگهبانی 24 ساعته
✨طبقه اول
✨جنوبی و پر نور
✨سالن دلباز و نور گیر
✨آشپزخانه ام دی اف
✨پارکینگ مسقف و انباری