تائید
فروش مسکونیآپارتمان74متر 2خواب طبقه2 تکواحدی گذرپهن در بریانک

74متر 2خواب طبقه2 تکواحدی گذرپهن در بریانک

3 هفته پیش در هفت چنار

متراژ
74
ساخت
1390
اتاق
2
آسانسور
ندارد
پارکینگ
ندارد
انباری
دارد
قیمت کل
‏6,600,000,000 تومان
قیمت هر متر
‏89,189,000 تومان
طبقه
2
تعداد واحد در طبقه
1
سند
تک برگ
وضعیت واحد
بازسازی نشده
بالکن
دارد
⚠️ سلام املاک هستیم الهی به امید تو

⬅️ بازسازی لاکچری مناسب سرمایه گذاری و سکونت

✔ 74متر زیبا و خوشنقشه
✔ دو خواب بزرگ تخت خور
✔ تکواحدی
✔ انباری و بالکن کاربردی
✔ صفر تا100 بازسازی شده

✅ مالک فروشنده واقعی

⚠️ قابل توجه مالکین عزیز: ملک شما را 7روزه میفروشیم 3روزه اجاره میدهیم !

⬅️ املاک هستیم و خانه داریم مناسب هر سلیقه با هر شرایطی و همراه شماییم در تمامی مراحل خرید جهت مشاوره رایگان با شماره زیر تماس بگیرید

↩ مشاور شما در زمینه امور ملکی (خانی) ↪
☎️ ☎️